українська російська англійська
Мінінфраструктури посилює контроль за безпекою судноплавства в складних зимових умовах
03.02.2012 | 14:34
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Для забезпечення безперебійного транспортного сполучення в складних зимових умовах контроль за станом судноплавства на Керч-Єнікальському, Бузько-Дніпровсько-лиманському, Херсонському морському каналах та ГСХ «Дунай – Чорне море» буде посилено. Мінінфраструктури оперативно слідкуватиме за ситуацією з забезпечення проводок суден та вживатиме всіх заходів для усунення будь-яких складнощів у їх русі.

З цією метою для забезпечення оперативного реагування доручено капітану та керівництву Керченського морського торговельного порту, державному підприємству «Дельта-лоцман» та відповідним міжрегіональним органам Укрморрічінспекції щоденно інформувати Міністерство про кількість проведених суден в Керченський, Маріупольський та Бердянський порт, а також про кількість суден, що знаходяться в очікуванні льодової проводки на рейдах. Інформуватиметься і про сили та засоби, що задіяні в льодовій проводці, існуючі проблеми та заходи, що вживаються. Міністерство інфраструктури України, у свою чергу, сприятиме якнайшвидшому вирішенню будь-яких проблем.

Крім того, Міністерству щоденно звітуватиметься про умови та стан судноплавства на каналах Керч-Єнікальський, Бузько-Дніпровсько-лиманському, Херсонському морському та ГСХ «Дунай – Чорне море».

Як зазначив Перший заступник Міністра інфраструктури Костянтин Єфименко, особливої уваги та контролю в нинішніх погодних умовах потребує проводка суден через Керч-Єнікальський канал, враховуючи його природну та екологічну складність. «Екологія на каналі непроста – вітри, шторми, тумани тощо. Однак на сьогодні природно створений Керч-Єнікальський канал дає для нашого морегосподарського комплексу 100 млн. доларів прибутку і перспектива цього каналу досить велика. Тому ми зацікавлені у створенні всіх умов для забезпечення безперебійного та безпечного судноплавства каналом за будь-яких погодних умов»,– сказав Костянтин Єфименко.

версія для друку