українська російська англійська
Микола Азаров вважає політичну стабільність ключовою умовою розвитку країни
03.02.2012 | 15:23
Департамент информации и коммуникаций с общественностью Секретариата КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров переконаний, що соціально-політична стабільність є запорукою успішного розвитку України.

Про це він заявив у п'ятницю під час відвідання Київського міського клінічного онкологічного центру "Центр ядерної медицини з ранньої діагностики онкологічних захворювань із використанням ПЕТ-технологій та променевої терапії".

"Відновлювати набагато важче, ніж робити послідовно. Ті всі об'єкти, якими нам довелося займатися, починаючи від "Олімпійського", цього центру і багатьох інших об'єктів, які ми розпочинали, - все це відновлювати і повертати той ритм будівництва, який був на всіх об'єктах, набагато важче, ніж починати об'єкт з нуля. Тому питання стабільності в країні - це ключове питання для розвитку нашої країни", - сказав Микола Азаров.

Він підкреслив, що рішення про будівництво центру ядерної медицини було ухвалене на початку 2007 року, у 2008-2009 роках кошти на ці потреби не виділялися, і лише у 2010 році було відновлено будівництво.

Прем'єр відзначив, що у жовтні 2010 року відкрили центр та запустили усе обладнання, а масово приймати хворих центр розпочав аж через рік.

"Так сталося через те, що був втрачений час на найважливішому етапі, коли розпочинали будувати центр. Не можна розпочинати будувати, а потім припиняти будівництво. За цей час проходять гарантійні терміни на обладнання, втрачаються контакти, втрачаються темпи будівництва, розбігаються спеціалісти", - зазначив Глава Уряду.

Водночас він констатував, що Уряду за короткі строки вдалося створити в Україні найсучасніший центр ядерної медицини та розпочати ранню діагностику й лікування раку. Також швидко були підготовлені спеціалісти.

версія для друку