українська російська англійська
Вантажоперевізники України та Польщі отримають по 200 тис. дозволів на здійснення міжнародних перевезень у 2012 р.
03.02.2012 | 15:14
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Україна та Польща встановили остаточну квоту дозволів для здійснення міжнародних автомобільних вантажоперевезень у 2012 році. Рішення було прийнято за підсумками засідання Змішаної українсько-польської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень. Українську сторону очолював директор Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури Дмитро Петухов, польську делегацію  - директор Департаменту дорожнього транспорту Міністерства інфраструктури Республіки Польща Анджей Богданович.

Відтак українські та польські перевізники отримають універсальних дозволів стандарту: Євро-1 – по 60 тисяч, Євро-2 – по 45 тисяч, Євро-3 – по 85 тисяч, Євро-4 – по 10 тисяч.

У такій же кількості попередньо встановлено квоту дозволів на здійснення вантажних автоперевезень між Україною та Польщею у 2013 році. Термін дії дозволів 2012 року автоматично подовжено до 31 січня 2013 року.

Як підтвердили учасники засідання, між Україною та Польщею зріс обіг товарів та послуг. Зокрема, минулого року зросли обсяги перевезень українськими перевізниками до Польщі і транзитом територією цієї країни.

версія для друку