українська російська англійська
Прем'єр-міністр поспілкувався з користувачами соціальної мережі Фейсбук
03.02.2012 | 18:02
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров традиційно поспілкувався з користувачами соціальної мережі Фейсбук. Глава Уряду відповів на питання щодо діяльності Кабінету Міністрів і дав відповідні доручення міністерствам та відомствам.

Зокрема, Прем'єр-міністр зазначив, що українці через аномально високі морози пережили досить важкий тиждень. Він звернув увагу на те, що увесь цей час всі енергетичні системи країни працюють з максимальною потужністю. «У черговий раз я переконався в далекоглядності прийнятого в 2003 р. рішення про будівництво двох атомних енергоблоків на Рівненській і на Хмельницькій атомних станціях. Запуск цих блоків відбувся в 2004 г, і зараз в цілому атомна енергетика нас дуже серйозно виручає. За вчорашню добу енергетики виробили рекордну потужність - майже 32 тис. МВт», - заявив Микола Азаров. При цьому він підкреслив, що, незважаючи на серйозні обсяги споживаної енергії, в державі є достатній запас потужності.

Глава Уряду також обговорив з користувачами Фейсбуку результати деяких зустрічей, які він провів на поточному тижні. Так, за підсумками зустрічі з блогерами, які спеціалізуються на проблемах розвитку в Україні ІТ-галузі, було прийнято рішення законодавчо надати певні преференції компаніям, що працюють в галузі ІТ-технологій. «Пов'язано це насамперед з тим, що в разі свого швидкого розвитку цей напрям дозволить дати максимально можливий ефект для нашої країни. Будь-які галузі, які будуть максимально сприяти модернізації країни, будуть підтримуватися», - підкреслив Микола Азаров.

Також була порушена проблема корупції в системі охорони здоров'я. За словами Прем'єр-міністра, Уряд вирішує це питання в декількох напрямках: «Щодо боротьби з корупцією в сфері медицини, то ми тут ведемо відразу кілька напрямків. Перш за все, ми приділяємо увагу поліпшенню фінансування медичної галузі, розвитку мережі медичних установ і, звичайно, питання боротьби з корупцією стоїть на одному з перших місць в цій роботі». Глава Уряду закликав всіх свідомих співгромадян повідомляти про відомі факти корупції в відповідні органи. «Якщо Ви знаєте людей, які в медицині беруть хабарі, то Ваш громадянський обов'язок повідомляти про кожний такий випадок. Інакше, якщо всі будуть мовчати, то одні тільки правоохоронні органи з цією важкою проблемою не впораються. Корупція в медицині особливо неприпустима, тому що мова йде про здоров'я та життя людей», - заявив Микола Азаров.

Під час спілкування в Фейсбук Глава Уряду також підкреслив, що в складній економічній ситуації, що склалася на світову ринку, головним завданням для українського Уряду є розвиток внутрішнього ринку. «Це ті програми імпортозаміщення, розвитку внутрішнього виробництва, які зараз реалізуються в країні. Велика увага приділяється зараз модернізації економіки, енергозбереження - все це та робота, яка зменшує вплив світової кризи на нашу економіку», - заявив Микола Азаров.

 

версія для друку