українська російська англійська
Проблема безпритульних тварин в Україні буде вирішена за 3-4 роки
03.02.2012 | 17:16
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

3 лютого 2012 року в Міністерстві екології та природних ресурсів України підписано два меморандуми між Мінприроди та міжнародною благодійною організацією «Vier Pfoten International».

«Я вважаю, що спільно з українськими та міжнародними зоозахисними організаціями ми зможемо розв'язати проблему безпритульних тварин в Україні за 3-4 роки, - заявив міністр Микола Злочевський. -  Ми маємо серйозну підтримку як з боку громадськості, так і з боку Уряду».

Глава Мінприроди звернувся до керівників обласних та міських адміністрацій та рад із закликом ініціювати виділення землі під будівництво притулків для собак. «Мінприроди готове брати участь у фінансуванні їх будівництва», - наголосив він.

В меморандумах, зокрема, йдеться про реалізацію спільної програми ідентифікації та стерилізації безпритульних тварин у Києві, Донецьку, Харкові і Львові

Крім того, вони передбачають надання медичної, технічної та консультаційної допомоги Центру реабілітації ведмедів, який працює на території національного природного парку «Синевир».

Проект реалізовуватиметься за сприяння Посольства Австрії в Україні.

 

версія для друку