українська російська англійська
Міністр МНС упевнений, що цієї зими масштабних аварій у сфері ЖКГ не буде
04.02.2012 | 14:37
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

Міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога упевнений, що в Україні цієї зими масштабних аварій у сфері житлово-комунального господарства не буде. При цьому він також висловив занепокоєння з приводу перевищення терміну експлуатації обладнання у сфері ЖКГ. Про це керівник МНС повідомив в ефірі програми «Велика політика з Євгенієм Кисельовим» на телеканалі «Інтер» 3 січня.

«Думаю найближчими днями ситуація покращиться, ми це пройдемо. Я впевнений, що у нас серйозних аварій у життєзабезпеченні народного господарського комплексу не буде», - сказав Міністр.

При цьому на запитання журналістів, чи існує такий рівень низьких температур, що може спричинити надзвичайні ситуації в Україні, Віктор Балога відповів заперечно.

«Питання не в тому, якою буде температура, питання, в якому стані сьогодні ресурси життєзабезпечення у комунальному господарстві. Так, у 2006 році в Алчевську сталася трагедія не тільки через сильний  мороз, а й через велику зношеність наших тепломереж. Крім того, у 2006 році нам знадобилося 3 дні підготовки, щоб почати роботи на місці події. Сьогодні ми уже зараз готові реагувати і протягом перших же годин розпочати ліквідацію можливої надзвичайної ситуації», - повідомив урядовець.

Він також відзначив, що в Україні ніякої надзвичайної ситуації, пов'язаної із морозами,  немає:  «В Україні встановився нормальний зимовий температурний режим.  Нам вдалося попередити найнебезпечніші негативні наслідки таких погодних умов.  Рятувальники, комунальні служби, органи місцевої влади, дорожники, енергетики – всі ми були готові до низьких температур. Якщо порівнювати статистику цього року із показниками за минулі роки, вона покаже, що цього разу ми нормально підготувалися до зими. З початку року у нас не було надзвичайних ситуацій ні державного рівня, ні регіонального. Тобто в принципі ситуація хороша», - наголосив Віктор Балога.

 

версія для друку