українська російська англійська
Військові на півдні та сході України обладнують спеціальні пункти обігріву для громадян
06.02.2012 | 12:44
Прес-служба Міністерства оборони

Військовослужбовці Південного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України готові надати всебічну необхідну допомогу цивільному населенню у разі подальшого зниження температури повітря. Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки першого заступника командувача Південного ОК полковник Ігор Муригін.

 «Організовано взаємодію з представниками місцевих органів державної влади, підрозділами МНС і МВС України та військовими частинами всіх видів Збройних Сил, що дислокуються у зоні відповідальності Південного оперативного командування, для координації сумісних дій», – підкреслив Ігор Муригін.

Силами особового складу військових частин на півдні та сході України обладнуються спеціальні пункти обігріву для громадян. А військовослужбовці 12-ї окремої механізованої бригади у тісній взаємодії з підрозділами МНС вже надали суттєву допомогу місцевим органам виконавчої влади щодо очищення від снігу траси на ділянці “Одеса-Рені” та дороги місцевого значення “Болград-Нові Трояни”.

«Щодоби оперативними групами та черговими службами здійснюється ретельний моніторинг погодної ситуації. На даний час вона є стабільною, але, за прогнозами, упродовж поточного тижня знов очікується пониження температури повітря, ймовірне погіршення погодних умов. У разі потреби військові готові прийти на допомогу цивільному населенню та виконати визначений обсяг аварійно-рятувальних робіт, у тому числі за допомогою автомобільної і спецтехніки», – зазначив офіцер.

 

версія для друку