українська російська англійська
9 лютого - засідання НКРЕ у формі відкритого слухання та брифінг для представників ЗМІ
06.02.2012 | 15:23
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

9 лютого о 10-00 відбудеться засідання Національної комісії, що здійснює державне  регулювання у сфері енергетики у формі відкритого слухання та брифінг для представників ЗМІ.

 

На засіданні Комісії розглядатимуться такі питання:

 

І. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

ПрАТ «ТЕОДОСІЯ»; ЗАТ «ДЖУРЧІ».

ІІ. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ПІДПРИЄМСТВУ «ТЕЦМ-АЛЬЯНС» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ «СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ»;

ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНА ТЕПЛОЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «ІВАНКІВ-ТЕПЛОСЕРВІС».

ІІІ. Про видачу ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ТОВ «АКВАТЕХ».

ІV. Про коригування встановленої електричної потужності ТОВ „ПОДІЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ”.

V. Про затвердження «зеленого» тарифу ТОВ «Подільська енергетична компанія» для Трубіївської ГЕС.

VІ. Про схвалення проекту регуляторного акту „Про визнання такими що втратили чинність деяких постанов НКРЕ” та про внесення відповідних змін до Плану діяльності НКРЕ з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік.

VІI. Про схвалення проектів постанов, прийняття регуляторних актів НКРЕ, унесення змін до Плану діяльності НКРЕ з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік.

 

Засідання Комісії розпочнеться о 10.00 за адресою: 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; тел./факс: (044) 454-70-71.

Після завершення засідання керівництвом Комісії проводитиметься брифінг для представників ЗМІ.

версія для друку