українська російська англійська
Підрозділи фінансової розвідки України та Ізраїлю підписали меморандум про співробітництво
06.02.2012 | 15:41
Прес-служба Державної служби фінансового моніторингу

31 січня 2012 року у ході проведення засідань комітету та робочих груп Егмонтської групи, що проходять у період з 30 січня – 03 лютого 2012 року у м. Маніла (Філіппіни), підписано меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Службою протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму держави Ізраїль.

Цей меморандум про взаєморозуміння сприятиме здійсненню обміну фінансовою інформацією щодо відмивання коштів, фінансування тероризму або іншої діяльності, пов’язаної з цими злочинами.

Меморандумом передбачається, що сторони співпрацюватимуть на основі взаємності щодо збору, обробки та аналізу інформації, що є у їх розпорядженні про фінансові операції, відносно яких є підозри, що вони пов’язані з відмиванням коштів або фінансуванням тероризму.

Наразі Держфінмоніторингом України підписано 56 меморандумів про співробітництво з підрозділами фінансових розвідок іноземних держав.

Довідково:

Егмонтська група (ЕГ) - це офіційна міжнародна організація, яка налічує 127 членів, які підключені до єдиної захищеної мережі з обміну інформацією. Членство в ЕГ є однією з вимог рекомендацій FATF.

Держфінмоніторинг України є членом Егмонтської групи з 2004 року. При цьому представник Держфінмоніторингу України є членом Егмонтського Комітету – керівного органу Егмонтської групи.

Більш детальна інформація про Егмонтську групу знаходиться на сайті www.egmontgroup.org

 

версія для друку