українська російська англійська
На Одещині стартувала інформаційно-патріотична акція
06.02.2012 | 17:17
Прес-служба Міністерства оборони

В Одесі стартувала інформаційно-патріотична акція “Ми віримо в тебе, солдат!”, спрямована на підвищення престижу і привабливості військової служби. Ініціаторами заходу виступили керівництво Південного оперативного командування, повітряного командування “Південь”, Західної військово-морської бази, за підтримки офіцерів Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України, ветеранів Збройних Сил, а також засобів масової інформації.

В рамках акції на Одещині, Миколаївщині та Херсонщині передбачені заходи зі вшанування кращих воїнів Збройних Сил України, зустрічі у військових частинах майбутніх призовників з нинішніми захисниками Вітчизни, ветеранами військової служби, а також військово-спортивні змагання та ігри.

Представники громадських організацій, діячі культури, військовослужбовці, журналісти та молодь через комплекс проведених заходів хочуть нагадати широкому колу громадськості про важливість військової служби, сфокусувати увагу суспільства на важливості героїчної професії – захисника Вітчизни.

« Сьогодні вкрай важливо провести кожен захід з теплом, та любов’ю. Наш солдат заслуговує того, щоб суспільство звернуло на нього увагу. На людей, які захищають мир та спокій громадян, керують грізною військовою технікою на землі, в морі та у небі, несуть чергування на бойових комплексах, виконують завдання у надзвичайних умовах», – підкреслив начальник територіального управління Південного оперативного командування генерал-майор Олександр Розмазнін.

 

версія для друку