українська російська англійська
Держфінмоніторинг України налагоджує співпрацю з Всеукраїнською асоціацією автомобільних імпортерів і дилерів
06.02.2012 | 18:24
Прес-служба Державної служби фінансового моніторингу

6 лютого 2012 року відбулась зустріч Голови Державної служби фінансового моніторингу України Гуржія С.Г. та генерального директора  Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Назаренка О.Ю.

Під час зустрічі обговорено нагальні питання взаємодії Держфінмоніторингу України та Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів, а також перспективні напрямки співпраці у майбутньому.

В ході зустрічі Голова Державної служби фінансового моніторингу України акцентував увагу на обов’язках суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють продаж автомобілів за готівку на суму, що дорівнює чи перевищує 150 тис. гривень, визначених у Законі України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму».

У свою чергу, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів поінформував про особливості роботи автосалонів в Україні.

За результатами проведеної зустрічі досягнуто домовленість про укладання меморандуму про співпрацю між Держфінмоніторингом України та Всеукраїнською асоціацією автомобільних імпортерів і дилерів. Також сторони домовились про систематичні зустрічі з метою взаємного інформування про вжиті заходи та вирішення поточних питань.

Найближчим часом заплановано проведення круглого столу з членами Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів для роз’яснення вимог законодавства у сфері протидії відмиванню коштів і фінансуванню тероризму.

Крім того, сторони наголосили, що відповідно до національного законодавства подання суб’єктами, які здійснюють продаж автомобілів за готівку, інформації до Держфінмоніторингу України здійснюється виключно за власним рішенням суб’єкта та лише у разі наявності підозр, що операції пов’язані з відмиванням коштів або призначені для фінансування тероризму.

 

версія для друку