українська російська англійська
Держспоживінспекція, "Укоопспілка" та ряд провідних вітчизняних товаровиробників підписали Меморандум про співпрацю
06.02.2012 | 19:10
Прес-служба Державної інспекції з питань захисту прав споживачів

6 лютого Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів, Центральна спілка споживчих товариств («Укоопспілка») та ВАТ «Яготинський маслозавод», ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат» та інші підписали Меморандуми про співробітництво.

Меморандум направлений на реалізацію Програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей» та турботу про кожного громадянина. Уряд країни та особисто Прем’єр-міністр Микола Азаров приділяють особливу увагу питанню безпеки та якості продукції.

Голова Держспоживінспекції України Сергій Орєхов зазначив: «Усвідомлюючи необхідність забезпечення безпеки товарів, які надходять на споживчий ринок України, враховуючи потребу створення ефективних умов для виробництва високоякісної продукції та керуючись взаємною зацікавленістю у питаннях захисту прав споживачів Держспоживінспекція України та «Укоопспілка» стали ініціаторами до підписання Меморандуму про співпрацю з вітчизняними товаровиробниками».

«В кінці першого кварталу підіб’ємо підсумки того,  скільки підприємств України приєдналися до патріотичного національного проекту. І це буде перший показник за такий короткий термін, адже проект був нами презентований 17 січня поточного року», повідомив керівник Держспоживінспекції України.

Основні положення Меморандуму спрямовані на недопущення обмеження конкуренції на українському ринку та прав споживачів, забезпечення рівних умов приєднання до програми «З турботою про Українське!», прозорість та відкритість прийняття рішень.

Директор ВАТ «Яготинський маслозавод» Сіренко Олександр сказав, що така співпраця будується вперше, покликана контролювати ринок, ставити перед виробниками  високі вимоги. «Держспоживінспекція України може здійснити перевірку у будь-який час, виробник повинен завжди відповідати за свою продукції, гарантувати її якість», - зазначив він.

 «Нарешті ми зрушили з місця у питанні захисту прав споживачів, якості та безпеки продукції розміщеної на споживчому ринку України. І лише за умови  об’єднання інтересів держави, виробника, споживача, громадських організацій та засобів масової інформації  в найкоротші терміни зможемо навести лад на споживчому ринку України», - наголосив Сергій Орєхов.

 

 

версія для друку