українська російська англійська
Маріупольський порт оновлює парк перевантажувальної та спеціальної техніки
07.02.2012 | 09:53
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ІНФРАСТРУКТУРИ

У 2011 році Маріупольський порт вклав більше 62 млн. грн. власних інвестицій в технічне переоснащення: було закуплено 19 автонавантажувачів різної вантажопідйомності: сім 5-тонних і три 16-тонні фірми «Yale», два фірми «Kalmar» (25-тонний і 28-тонний), чотири фірми «SMV» (два - 32-тонні і два - 37-тонні), три ковшових 2,5 м куб. фірми «Liebherr».

Для роботи в порту придбана також спецтехніка: два бульдозери фірми «Liebherr», один тепловоз (ТГМ 4-Б), два тракторні залізничні зчеплення , один самохідний підйомник 35 м (типу «Aichi»). Автопарк порту поповнився одинадцятьма одиницями машин різного призначення, включаючи одну пожежну.

Портовики не зупиняються на досягнутому - у 2012 році планується придбати портальний кран «Марк-362, шістнадцять автонавантажувачів різної вантажопідйомності, два портові тягачі, три ролл-трейлери, навантажувач для порожніх контейнерів і телескопічний навантажувач, трактор з навісним обладнанням.

Цього року портовий флот також поповниться землесосом для днопоглиблювальних робіт фірми «Damen» і, можливо, новим буксиром льодового класу.

 

 

версія для друку