українська російська англійська
Українських миротворців у Ліберії високо оцінила інспекційна група Місії ООН
07.02.2012 | 13:21
Прес-служба Міністерства оборони

У базовому таборі 56-го окремого вертолітного загону ЗС України, який виконує миротворчі завдання у Ліберії, завершилася інспекційна перевірка Місії ООН стану озброєння, військової спеціальної техніки, тилового майна, спорядження та медичного обладнання, що підлягає грошовій компенсації відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння та систему компенсацій українській стороні.

Нагадаємо,  кожні три місяці перебування національного миротворчого контингенту під юрисдикцією Місії ООН здійснюється інспекційна перевірка майна, що належить контрибутору. Результати перевірки з висновками направляються до штаб-квартири ООН у Нью-Йорку.

Інспектори Місії ООН перевірили бойову техніку, автотранспортну групу, спеціальні автомобілі, засоби зв’язку українського миротворчого контингенту, а також стан і умови зберігання військової техніки та озброєння. Не залишились поза увагою інспекторів і медичне обладнання загону, порядок його зберігання, наявність в аптечному пункті медичних препаратів в першу чергу для лікування та профілактики малярії. Крім того, ретельно перевірялися особисте спорядження миротворців, засоби індивідуального захисту, умови проживання особового складу та забезпечення відповідно до норм ООН.

Підбиваючи підсумки проведеного заходу, керівник інспекційної групи Ян Холасек схвально відгукнувся на адресу командування 56-го окремого вертолітного загону ЗС України: «Більшість завдань, які покладаються на Місію ООН у Ліберії, було б неможливо виконати без участі українського миротворчого контингенту. Я цілком задоволений станом автомобільної техніки, тилових структур, рівнем працездатності перевіреного основного й допоміжного майна та обладнання, а також відповідальним ставленням посадових осіб українського миротворчого контингенту до виконання своїх обов’язків. Підтримуйте цей рівень, він на сьогодні відповідає усім нормативним документам».

 

 

версія для друку