українська російська англійська
До 10 травня Україна отримає перші 6 поїздів "Hyundai Rotem"
07.02.2012 | 16:04
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

До 10  травня в Україну прибудуть шість електропоїздів виробництва «Hyundai Rotem», які згідно з контрактом, корейський виробник повинен виготовити до початку проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. Перші два швидкісні поїзди в Україну надійдуть в середині березня, ще два – в середині квітня. Про це повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці Леонід Лобойко. 

До початку Євро-2012 ми матимемо 6 міжрегіональних двосистемних електропоїздів, які курсуватимуть в режимі маятника між містами Київ-Полтава-Харків, Київ-Полтава-Донецьк та Київ-Львів. Плануємо, що електропоїзди курсуватимуть без зупинок. Решта 4 електропоїзди, що надійдуть після футбольного чемпіонату, курсуватимуть до Дніпропетровська та Одеси”, - зазначив Леонід Лобойко.

Також він повідомив, що до середини травня надійдуть і два міжрегіональні двоповерхові електропоїзди АТ «Шкода вагонка» (чеського виробництва).

Леонід Лобойко підкреслив, що згідно з новою класифікації електропоїзди виробництва «Hyundai Rotem» отримали клас «Інтер Сіті+». Нагадаємо, що  нова класифікація пасажирських поїздів в Україні дозволяє інформувати споживача про рівень послуг з перевезень пасажирів залізничним транспортом в залежності від класу поїзду та вагону.

Заступник генерального директора Укрзалізниці розповів, кожен електропоїзд «Hyundai Rotem» матиме 579 місць, з яких 168 - першого класу та 411 - другого, а також буфет.

„Замість провідників у нових електропоїздах працюватимуть стюарди - по 3 на весь состав. Пасажири отримають хороший рівень сервісу: зручні крісла, що регулюються, систему кондиціонування повітря, полиці для багажу, монітори, доступ до мережі Інтернет та інші послуги. Сподіваюся, що пасажирам буде зручно, і вони оцінять переваги денних поїздок”, - зазначив Леонід Лобойко. 

Він також повідомив, що наразі триває робота щодо узгодження графіків руху під час Євро2012 міжнародних пасажирських поїздів у сполученні між Україною та Польщею через переходи Ягодин – Дорохуськ та Мостиська-2 – Пшемисль для здійснення пересадки пасажирів.

Також Укрзалізницею разом з Польською залізницею та контролюючими органами Польщі і України готується впровадження спільної технології роботи контролюючих органів.

Довідка. Підготовка залізничного транспорту України до перевезень, пов’язаних з проведенням в Україні чемпіонату Європи 2012 року з футболу, проводиться   відповідно до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 № 357 (Будівництво, реконструкція і ремонт залізниць).

 

версія для друку