українська російська англійська
Микола Азаров: Кожен член Уряду повинен підняти роботу із розробки законопроектів на якісно новий рівень
08.02.2012 | 10:51
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров закликав кожного члена Уряду налагодити системну роботу з профільними комітетами, народними депутатами, громадськістю та експертним середовищем з розробки законопроектів щодо прискореного економічного зростання. Про це він заявив під час засідання Кабінету Міністрів України.

«Кожен член Уряду повинен переосмислити напрацьований досвід взаємодії, врахувати зауваження народних депутатів і підняти роботу з розробки законопроектів на якісно новий рівень. Системні завдання вимагають системної, постійної роботи з профільними комітетами, народними депутатами, громадськістю та експертним середовищем», - наголосив Микола Азаров, висловивши вдячність від імені Уряду народним депутатам за співпрацю.

Глава Уряду також підкреслив, що мету всіх системних перетворень, законопроектів необхідно роз’яснювати суспільству. «Жодне системне перетворення, жоден законопроект без роз’яснення суспільству мети таких перетворень не має права вийти з ось цих стін (Кабміну)», - сказав Прем’єр-міністр, зазначивши, що без довіри людей, без їх участі у перетвореннях законопроекти не варті паперу, на якому написані.

Водночас Микола Азаров зауважив, що скоро виповнюється два роки, як, завдяки вибору народу України, в нашій державі була створена принципово нова політична реальність: коли Президент, Уряд і парламентська більшість об’єднали зусилля навколо абсолютно необхідних і неминучих перетворень для виводу країни з кризи і забезпечення її сталого розвитку.

За словами Глави Уряду, результатом спільної роботи стало те, що в 2010 році подолано безпрецедентний спад економіки, в 2011 році відновлено економічне зростання, а в 2012 році Уряд ставить за мету перевищити докризовий рівень соціально-економічного розвитку і прискорено рухатись далі. «Саме цим завданням підпорядкована наша спільна з Верховною Радою робота», - наголосив Микола Азаров.

 

версія для друку