українська російська англійська
Микола Азаров: У період холодів головне - дійти до кожного громадянина, який потребує допомоги
08.02.2012 | 12:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров закликав ще більше мобілізуватися всім відповідальним відомствам щодо захисту людей від морозів. На цьому Глава Уряду наголосив під час засідання Кабінету Міністрів України.

Прем’єр-міністр зауважив, що за прогнозом Гідрометеоцентру пік морозів очікується на кінець поточного тижня.

«Тому всі, кому я доручав вирішення цієї проблеми, повинні ще більше мобілізуватися. Сьогодні ми ще раз послухаємо інформацію керівників МНС, МВС, МОЗу, МінЖКГ, Мінсоцполітики щодо реального стану справ і головне – які додаткові заходи захисту людей від морозів ви пропонуєте», - сказав Микола Азаров.

Крім того, Глава Уряду доручив провести селекторну нараду з главами регіонів, «спитати з тих, у кого в регіоні найбільші ризики і максимально врахувати прохання і пропозиції, як регіонам допомогти».

«Насправді все залежить від того, як «на землі», в конкретному місті і селищі поставлена справа, наскільки підготовлені і небайдужі працівники, які практично надають допомогу людям. Хто як діяв у цій екстремальній ситуації ми обов’язково і принципово оцінимо згодом. Зараз головне – дійти до кожного громадянина, який потребує допомоги, врятувати людей», - наголосив Микола Азаров.

Разом з цим Прем’єр-міністр висловив вдячність тисячам українців, які сьогодні рятують знедолених співгромадян та допомагають достатися до пунктів обігріву, а також співробітникам МНС, міліції, соціальної служби, лікарям. «Без такої солідарності і самовідданості трагедій було б набагато більше. Як в 2006 році, наприклад»,- зауважив Микола Азаров, висловивши  стурбованість трагедіями, що все-таки мають місце, у той час як по всій країні створено понад 3600 пунктів обігріву і харчування, працюють приюти для бездомних, лікарні готові приймати і тримати безпритульних скільки треба, щоб убезпечити їх від холодів. За його словами, працівники міліції виявили понад 4 тисяч безпритульних, доставили їх до пунктів обігріву. «І цю роботу треба продовжувати, тому що все це – врятовані людські життя», - зазначив Глава Уряду.

 

версія для друку