українська російська англійська
На Херсонщині населені пункти розпочали презентацію соціально-економічних програм
08.02.2012 | 14:26
Херсонська ОДА

На Херсонщині розпочато захист соціально-економічних програм розвитку територій області. Плани та проекти на 2012 рік вже презентував перший заступник Херсонського міського голови Василь Котенков та Новокаховський міський голова Володимир Коваленко.

За словами голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка Херсонщина має сьогодні великі перспективи. Він наголосив, що є порозуміння та ефективна співпраця місцевої влади всіх рівнів, яка дає змогу ефективно планувати подальшу роботу. За словами голови облдержадміністрації основним пріоритетом діяльності влади всіх рівнів є покращення життя людей та підвищення в області соціальних стандартів.

Так, одним з пріоритетних напрямків розвитку Херсонщини є енергозбереження та енергоефективність. Адже сьогодні, за словами Миколи Костяка, це питання виходить на міжнародний рівень. «Ця важлива тема підіймалася Президентом України Віктором Януковичем на 48-Мюнхенській конференції з безпеки. Глава держави зауважив, що проблеми, які існують у сфері енергетичної безпеки сьогодні мають вирішуватися спільними зусиллями світового співтовариства. Президент зауважив, що в України є багато напрацювань за цим напрямком. Зокрема розглядаються різноманітні варіанти розвитку альтернативних джерел енергії. Ми сьогодні підтверджуємо слова Президента. На Херсонщині ведеться активна робота з пошуку шляхів комплексної модернізації житлово-комунального господарства області, у тому числі із залученням сучасних підходів до розвитку альтернативної енергетики, зокрема, сонячної та вітрової».

Презентація та захист соціально-економічних програм керівниками інших районів та міст Херсонської області триватиме до кінця тижня.

 

версія для друку