українська російська англійська
9 лютого Мінрегіон та Міжнародна фінансова корпорація підпишуть Меморандум про взаєморозуміння
08.02.2012 | 15:09
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

9-го лютого о 13:45у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (вул. Велика Житомирська, 9) відбудеться підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). Угоду підпишуть керівник Мінрегіону Анатолій Близнюк та Голова Представництва IFC в Україні Руфат Алімарданов.

Меморандум, зокрема, передбачає допомогу Україні з боку IFC для вдосконалення законодавства щодо створення та діяльності ОСББ, оцінки енергоефективності будівель, взаємовідносин між постачальниками та споживачами житлово-комунальних послуг, залучення провідних міжнародних експертів для допомоги у питаннях формування ефективної політики в житловому секторі України. Крім того, окремим напрямком співпраці визначена розробка і проведення кампанії з інформування громадськості щодо створення ОСББ та можливостей доступу до фінансування на енергоефективну модернізацію їх будинків.

Програмою заходу передбачена прес-конференція, присвячена поточним підсумкам співпраці та подальшим планам співробітництва.

Акредитація за телефонами (044) 590-47-91 (92) виключно до 16:00 8-го лютого.

 

 

версія для друку