українська російська англійська
Українські видавці беруть участь у XІХ Мінській міжнародній книжковій виставці-ярмарку
08.02.2012 | 16:07
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

8 лютого  в столиці Білорусі відкрилась XІХ Мінська міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книги Білорусі-2012», участь в якій беруть і українці. Вітчизняних видавців організаційно забезпечує Держкомтелерадіо України.

Національний стенд України на Мінській міжнародній книжковій виставці-ярмарку презентує кращі новітні вітчизняні видання творів української і світової класики, сучасної української літератури, книжки для дітей і юнацтва. Учасники і відвідувачі книжкового форуму також зможуть познайомитися з вітчизняною науково-популярною, довідниковою, енциклопедичною літературою тощо.  Це книжки, які торік побачили світ в рамках програми «Українська книга» та книжкові новинки державних і приватних видавництв з різних регіонів України - «Наукова думка», «Либідь», «Вища школа», «Маяк», «Мистецтво», «Здоров’я», «Каменяр», «Техніка», ДНВП «Картографія», «Дніпро», «Етнос», «Веселка», «Піраміда», «Аргумент Принт», «Пегас», «Грані-Т», «Ярославів Вал», «Інтерпрес ЛТД», «Видавництво Старого Лева», «Пульсари», «Консоль», «Твердиня», ВАТ «Волинська обласна друкарня», «Фоліо», «Букрек»  та ін.

Мінська міжнародна книжкова виставка-ярмарок щороку проходить в столиці Білорусі. Українські книговидавці дев’ятий рік поспіль беруть участь в цьому книжковому форумі. Окрім видавців, учасниками Мінської виставки-ярмарку традиційно є представники книжкових фірм і літературних агенцій з різних країн світу. Тут закуповуються авторські права на перевидання творів класиків і сучасних авторів, ведуться переговори про переклад і екранізацію літературних творів, підписуються контракти з письменниками. Лише у 2011 році книжкові новинки на Білоруський форум привезли 615 учасників з 20 країн, а почесними гостями книжкового ярмарку були представники Федеративної Республіки Німеччина. Цього року статус Почесного гостя XІХ Мінської міжнародної книжкової виставки-ярмарку надано Боліваріанській Республіці Венесуела.

XІХ Мінська міжнародна книжкова виставка-ярмарок триватиме п’ять днів – до 12 лютого.

 

 

версія для друку