українська російська англійська
Голова Ради міністрів АР Крим висловив військовим морякам подяку за своєчасну допомогу у боротьбі зі сніговою стихією
09.02.2012 | 09:45
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОБОРОНИ

8 лютого особовим складом Центру військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України на автошляху “Сімферополь – Армянськ” зі снігового полону вивільнено 53 вантажних і легкових автомобілів та автобусів.

Керівництво діями підлеглих безпосередньо на місці подій, в районі населеного пункту Трактове, здійснював заступник начальника Центру військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України полковник Сергій Пасічник.

Протягом дня на трасі в інтересах потерпаючих лихо водіїв працював виділений зі складу військ берегової оборони автозаправник пального.

Крім того, 6 флотських вантажівок підвищеної прохідності задіяні з метою доставки ремонтних бригад “Крименерго” до місць пошкодження електромереж.

Військові моряки працюють у тісній взаємодії з силами МНС України, місцевими органами влади.

Станом на 16 годину роботи на трасі “Сімферополь – Армянськ” продовжувалися. Як планується, по їх завершенні українські військові моряки будуть направлені на боротьбу зі снігом на ділянку автошляху “Сімферополь – Джанкой”.

У складі розгорнутого при Раді міністрів Автономної Республіки Крим штабу з ліквідації надзвичайної ситуації працюють представники Командування ВМС ЗС України капітан 1-го рангу Ігор Матус і полковник Олег Крижановський. У першій половині дня в роботі штабу безпосередньо у Сімферополі брав участь командувач ВМС ЗС України адмірал Віктор Максимов.

Подяку українським військовим морякам за своєчасну допомогу висловив голова Ради міністрів АР Крим Анатолій Могильов.

 

 

версія для друку