українська російська англійська
У 2011 році на Одещині було відкрито 7 нових шкіл
09.02.2012 | 10:32
Одеська ОДА

У рамках реалізації ініціативи «Народний бюджет» у Одеській області будівництво соціально важливих об’єктів триватиме і в поточному році. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук на зустрічі із журналістами.  «У 2011 році в Одеській області була проведена реформа освіти, в рамках якої обласна влада відкрила 7 нових шкіл. У поточному році ми будемо продовжувати відкривати школи, вже заплановано відкриття 8-9 нових шкіл і ще двох після капітального ремонту», - зазначив Едуард Матвійчук.

За словами керівника Одещини, також у цьому році буде реалізована програма розширення мережі дитячих дошкільних закладів, яка передбачає  відкриття нових дитячих садочків у обласному центрі та будівництво цих закладів у районах регіону.

«В Біляєвському районі заплановано відкрити 3-4 дитячих садка, в місті Одесі - близько 5-7. Це будуть абсолютно нові установи. Крім того, в декількох дошкільних навчальних закладах будуть проведені ремонтні роботи», - підкреслив Едуард Матвійчук.

 

версія для друку