українська російська англійська
У Києві пройдуть змагання з футболу "3х3" в рамках національної соціальної компанії до Євро-2012 "Давай разом"
09.02.2012 | 12:14
Прес-служба державної служби молоді та спорту

9 лютого 2012 року відбудуться змагання з футболу «3х3» в рамках національної соціальної компанії до Євро-2012 «Давай разом» компоненту Fair Play – Чесна гра.

Захід включатиме в себе кілька змагань, конкурсів, майстер-класів та розіграшів призів. Кожен учасник зможе спробувати свої сили відразу в чотирьох видах змагань: футбол 3х3, футбольний волейбол, футбольний теніс, а також командні та індивідуальні футбольні естафети.

Окрім того, юні спортсмени матимуть змогу поспілкуватись із зірками футболу, зокрема із гравцями клубів «Динамо» та «Шахтар». Також із вітальним словом виступить Равіль Сафіуллін – Голова Державної служби молоді та спорту України, Юкіє Мокуо - представник ЮНІСЕФ в Україні,Олександр Шаміч – Голова комітету арбітрів Федерації футболу міста Києва, та гравці «Динамо» Київ.

Учасників змагань також привітає Гайтана.

Цей захід стане цікавим не тільки для кожного маленького футболіста, але й для тих, хто любить лише уболівати. Більш того, змагання стануть одними із найбільш масштабних у своєму роді за останній час, адже загальна кількість учасників турніру становить 512 гравців.

Вхід на змагання вільний: кожен бажаючий може прийти та вболівати разом із друзями чи батьками за однолітків. Для більш азартних спостерігачів буде можливість виграти призи від Державної служби молоді та спорту України, серед яких буде розіграно м’яч з автографами відомих футболістів України.

Змагання відбудуться за підтримки Державної служби молоді та спорту України та пройдуть 9 лютого 2012 року за адресою: м. Київ, проспект Повітрофлотський, 6, зала ЦСК ЗСУ.

Початок о 14:00.

Акредитація за телефоном 067 463 53 05.

 

версія для друку