українська російська англійська
Рада міністрів Криму підписала Меморандум порозуміння з хлібовиробниками про непідвищення цін на хліб
09.02.2012 | 17:36
Рада міністрів АРК

Рада міністрів Криму підписала Меморандум порозуміння з виробниками хлібобулочних виробів автономії. Відповідний документ підписаний 9 лютого. З боку хлібовиробників Меморандум підписали найбільші виробники хлібобулочних виробів Криму ПАТ «Кримхліб» і «Цар Хліб».

В рамках урочистої церемонії підписання Голова Ради міністрів Анатолій Могильов підкреслив важливість даного документа, який дозволить забезпечити стабільні і обґрунтовані цін на хліб, оскільки від цього безпосередньо залежить рівень добробуту населення.

Кримські виробники хлібобулочної продукції пообіцяли знайти технічні, технологічні, фінансові та інтелектуальні резерви для того, щоб виконати всі умови Меморандуму і забезпечити кримчан якісним хлібом за доступними цінами. «Розуміючи важливість і соціальну значимість такого продукту як хліб, ми залишаємося вірними своїй традиції у підписанні Меморандуму взаєморозуміння і обіцяємо вишукати резерви, щоб гідно виконувати всі умови даного Меморандуму», сказала генеральний директор компанії «Кримхліб» Тетяна Хміль.

Так, згідно з документом, виробники взяли на себе зобов'язання зберігати діючі станом на 1 січня 2012 року оптово-відпускні ціни на сорти хліба, що користуються найбільшим попитом у кримчан. Крім того, хлібопекарські підприємства Криму зобов'язалися забезпечити виробництво хліба в обсягах, визначених Меморандумом, а також забезпечувати поставки хліба масових сортів в торговельну мережу та гарантувати його належну якість.

Документ вступає в силу з моменту його підписання сторонами і діє до 30 червня 2012 року.

В свою чергу Рада міністрів Криму взяла на себе зобов'язання взаємодіяти з виробниками щодо стабілізації цінової ситуації на споживчому ринку автономії та забезпечення населення хлібом за доступними цінами.

 

версія для друку