українська російська англійська
В Україні відбудеться ІІ Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт
09.02.2012 | 17:42
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Відбулося засідання Комітету Інтернет Асоціації України з питань освіти в сфері ІКТ, у якому взяли участь представники Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

На засіданні обговорювалось проведення ІІ Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт, який має на меті сприяти появі та удосконаленню веб-сайтів шкіл, позашкільних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації; впроваджувати у навчальний процес нові зручні інструменти взаємодії всіх його учасників – учнів (студентів, слухачів), викладацького складу, адміністрації навчального закладу; стимулювати ініціативи у цій сфері, а також акцентувати увагу на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність закладів освіти України засобами Інтернет.

Було затверджено критерії оцінювання конкурсних робіт: контент, зручність у використанні, динамічність, дизайн і технічні показники. Також було вирішено запропонувати членам журі Конкурсу завершити роботу з оцінювання сайтів і формування таблиць оцінювання та надати зведені дані голові журі Конкурсу.

 

 

версія для друку