українська російська англійська
У Вашингтоні буде встановлено пам'ятник жертвам Голодомору 1932-1933 років
09.02.2012 | 18:17
Прес-служба Міністерства закордонних справ

08 лютого 2012 року на Урядовому засіданні прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки забезпечення міжнародного позитивного іміджу України та заходів щодо підтримки зв’язків з українцями, які проживають за межами України”.

Проект нормативно-правового акту розроблено Міністерством закордонних справ за дорученням Кабінету Міністрів України з метою визначення механізму та напрямів використання коштів, передбачених у державному бюджеті на здійснення згаданих заходів.

Видатки будуть направлені на фінансування проектних, підготовчих та ремонтно-реставраційних робіт павільйону „Землеробство” („Земледелие”; будівля №58), розташованого на території Всеросійського виставкового центру в м. Москва (Росія); проведення заходів із виготовлення та встановлення пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років у м. Вашингтон (США); надання фінансової підтримки українським громадам за кордоном у підготовці проектно-кошторисної документації та проведенні ремонту приміщень, наданих для потреб Українського народного дому у м. Перемишль (Польща) та Центру української культури в м. Пряшів (Словаччина) та ін.

Проект Урядового документу погоджено Міністерством фінансів, Міністерством юстиції, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Державною казначейською службою та Державною фінансовою інспекцією.

 

версія для друку