українська російська англійська
У Криму військовослужбовці надають допомогу дітям-сиротам та безхатченкам
10.02.2012 | 12:04
Прес-служба Міністерства оборони

У Криму військовослужбовці Збройних Сил України продовжують надавати допомогу цивільному населенню у зв’язку з аномально низькими температурами, різкими поривами вітру та снігопадами.

8 лютого до Гвардійської Севастопольсько-Феодосійської зенітної ракетної частини Повітряних Сил ЗС України, де командиром полковник Віталій Павлюченко, звернулися по допомогу представники підшефного Феодосійського Республіканського дитячого будинку. 50 дітлахів у віці від 5 до 18 років через замерзлий водогін опинилися без води.

Заступник командира полку з виховної роботи підполковник Олександр Логінов зазначив, що військові надаватимуть допомогу сиротам в усьому, що в їхніх силах. Зокрема, обговорюється можливість допомоги у ремонті водогону.

Варто зазначити, що зенітна ракетна частина спільно зі службами МНС надає посильну допомогу і безхатченкам. У двох військових наметах, в яких обладнані пункти обігріву, за два тижні обігрілося, знайшло притулок, гарячу їжу, чай і медикаменти понад 100 безхатченків.

«Наш обов’язок перед населенням – прийти йому на допомогу у скрутну хвилину», – підкреслив підполковник Олександр Логінов.

 

 

версія для друку