українська російська англійська
Україна і Латвія підписали Програму економічного співробітництва до 2013 року
10.02.2012 | 13:09
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

В присутності прем’єр-міністрів України і Латвії Миколи Азарова і Валдіса Домбровскіса підписано Програму економічного співробітництва між Україною і Латвійською Республікою на 2012–2013 роки. З української сторони документ підписав заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимир Бандуров, з латвійської - державний секретар Міністерства економіки Латвійської Республіки Юріс Пуце.

«Я вдячний всім, хто брав участь у підготовці такого великого документ, який визначає наші відносини на багато років вперед», - зазначив Микола Азаров.

У свою чергу Прем’єр-міністр Латвії зазначив, що двосторонні торгово-економічні відносини розвиваються динамічно і мають ще значний потенціал для їх активізації.

Микола Азаров подякував Латвії за підтримку євроінтеграційних прагнень України. При цьому він зазначив, що для України цінний досвід Латвії швидкого вступу в ЄС: «Нам цікавий досвід Латвії, яка досить швидко інтегрувалася в Євросоюз».

Під час візиту української делегації на чолі з Главою українського Уряду до Латвії підписано Меморандум про взаєморозуміння між Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України та Латвійським агентством інвестицій і розвитку. Документ підписали: з української сторони заступник голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Ілля Шевляк, з латвійської - директор Латвійського агентства інвестицій і розвитку Андріс Озолс.

Крім того, голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко та заступник Державного секретаря Міністерства освіти і науки Латвійської Республіки Лаума Сіка підписали Програму співробітництва в галузі науки і технологій між Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України та Міністерством освіти і науки Латвійської Республіки.

 

версія для друку