українська російська англійська
Близько 50% податку на додану вартість повертається в автоматичному режимі
10.02.2012 | 16:06
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Близько 50% податку на додану вартість повертається в автоматичному режимі. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив під час засідання українсько-латвійського ділового круглого столу в Ризі.

«Уже приблизно 50% ПДВ повертається в автоматичному режимі. Я думаю, що 2012 рік стане для нас вирішальним з точки зору дерегуляції і вирішення таких наболілих питань як повернення ПДВ», - зазначив Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що протягом 2010-2011 років Уряд проводив політику дерегуляції економіки та зменшення адміністративного тиску на бізнес. Зокрема, було відмінено більше 70 видів ліцензування та запроваджено декларативний принцип відкриття бізнесу через «єдине вікно», відповідно до якого, якщо протягом 10 днів не надійшла відмова, то суб’єкт підприємницької діяльності автоматично може розпочинати бізнес. Водночас податкова служба практично не проводить перевірок суб’єктів малого і середнього бізнесу, а зосереджена на перевірках великого бізнесу, який дає більше 80% податкових надходжень до бюджету.

 

версія для друку