українська російська англійська
На ХІХ Мінській міжнародній книжковій виставці-ярмарку відбулася презентація Національної експозиції "Книги України"
10.02.2012 | 16:31
Прес-служба Державного комітету телебачення та радіомовлення

10 лютого ц.р. на ХІХ Мінській міжнародній книжковій виставці-ярмарку відбулася презентація Національної експозиції «Книги України» та видань, які вийшли в минулому році за програмою «Українська книга».

Українська експозиція на книжковому форумі представляє кількасот видань найрізноманітніших жанрів, з яких понад 60 побачили світ в рамках програми «Українська книга». Два з останніх сьогодні презентувалися учасникам та відвідувачам Мінського книжкового форуму: книга творів Василя Бикова "Круглянський міст", до якої увійшло п’ять повістей відомого білоруського письменника у перекладі українською мовою (видавництва «Книга») та велике видання "Хотинська битва 1621. Битва за Центру Європу» (видавництва «Балтія-Друк»). 

Окрім того, на Національному стенді України відбулася презентація переможниці минулорічного всеукраїнського конкурсу «Краща книга України» - книги Видавничого дому «АДЕФ-Україна» «Пересопницьке Євангеліє. Витоки і сьогодення».

Загалом свої новинки на ХІХ Мінській міжнародній книжковій виставці-ярмарку представляють 600 учасників із 20 країн світу.

 

версія для друку