українська російська англійська
За 2011 рік податковою службою Черкащини легалізовано працю понад 12,5 тис. найманих працівників
10.02.2012 | 17:07
Черкаська ОДА

За 2011 рік податковою службою Черкащини легалізовано працю 12517 найманих працівників, повідомив в.о. першого заступника голови ДПС у Черкаській області Володимир Коломієць.

«Внаслідок проведених перевірок вдалося легалізувати також понад 18 млн. грн. доходів офіційно не працевлаштованих громадян, тож до бюджету додатково надійшло майже 3 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб», – зазначив чиновник.

Торік податківцями області проведено 265 перевірок юридичних та фізичних осіб-підприємців з питань контролю за сплатою податку з доходів фізичних осіб. У 80% суб’єктів господарювання встановлено порушення та донараховано 8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Завдяки боротьбі з “тіньовим” сектором економіки місцеві бюджети отримали 46 млн. грн. додаткових коштів.

«Загалом, місцеві бюджети минулого року наповнювались стабільно і отримали майже 1,7 млрд. грн., – зазначив Володимир Коломієць, – але не менш важливим є те, що ми допомогли 12517 жителям області офіційно працевлаштуватись, чим забезпечили людям соціальний захист».

На його думку, роботи в зазначеному напрямку ще вистачає. За даними ДПС у Черкаській області станом на 27 січня ц. р. в області 875 суб'єктів господарювання - юридичних осіб та 1427 фізичних осіб - підприємців виплачують заробітну плату, менше законодавчо встановленого її мінімального розміру (станом на 01.01.2012 р. – 1073 грн.). Найбільша кількість таких суб’єктів господарювання обліковується у містах Черкаси, Умань та Сміла. Тож у першу чергу, податковою службою області перевірятимуться саме такі порушники.

версія для друку