українська російська англійська
На Кіровоградщині районні бібліотеки отримають 16 комп'ютерів
13.02.2012 | 14:24
Кіровоградська ОДА

На Кіровоградщині районні бібліотеки отримають 16 комп'ютерів. 10 комп’ютерів мають отримати бібліотеки Бобринецького (районні для дорослих і дитяча, Витязівська та Федіївська), 3 – Гайворонського та 6 – Голованівського районів у рамках програми «Бібліоміст».

Програма впроваджується за підтримки Міністерства культури і туризму України, громадських організацій США і України при фінансуванні Фундації Білла і Мелінди Гейтс.

Бібліотеки-переможці були визначені у ході відкритого конкурсу комісією експертів, яка складалась із представників Міністерства культури України, Української бібліотечної асоціації, провідних українських бібліотек, а також міжнародних та національних громадських організацій. Заявки бібліотек оцінювались, зокрема, за такими критеріями: чітке розуміння потреб громади, спроможність налагодити партнерство з владою та громадою для реалізації проекту та зацікавленість у наданні громадам інноваційних послуг. Необхідною умовою конкурсу також було зобов’язання з боку місцевої влади взяти на себе витрати на Інтернет-підключення та забезпечити участь бібліотекарів у тритижневих тренінгах з новітніх бібліотечних послуг, що проводитимуться у тренінгових центрах програми «Бібліоміст» на базі обласних універсальних наукових бібліотек. На додаток до грантів та технічної допомоги від програми місцева влада виділяє кошти на ремонт приміщень бібліотек.

 

версія для друку