українська російська англійська
На Луганщині створено 16-й дитячий будинок сімейного типу
13.02.2012 | 15:36
Луганська ОДА

Як повідомляє служба у справах дітей Луганської облдержадміністрації, на Луганщині спостерігається позитивна тенденція до збільшення кількості дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

На початок року в області функціонувало 15 дитячих будинків сімейного типу, з яких 4 було створено у 2011 році.

Сім’я Целухіних з м. Рубіжне, маючи своїх рідних двох дітей, у 2011 році створила прийомну сім’ю та взяла на виховання 3 дітей, позбавлених батьківського піклування – двох хлопчиків (братів) та дівчинку (їх рідну сестру). Прийомні батьки створили належні умови для утримання та виховання прийомних дітей. У дітей є можливість розвивати свої творчі здібності, віддавати перевагу улюбленим заняттям, повноцінно розвиватись.

Набувши досвід виховання дітей, позбавлених батьківського піклування, на початку 2012 року родина Целухіних виявила бажання створити на базі своєї родини дитячий будинок сімейного типу.

Згідно рішення виконавчого комітету Рубіжанської міської ради від 07.02.2012 №63 створено дитячий будинок сімейного типу Целухіних, в який влаштовано трьох дітей, позбавлених батьківського піклування. Дуже важливим є той факт, що до родини Целухіних влаштовано трьох дітей з однієї сім’ї.

Відтепер на Луганщині функціонує 16 дитячих будинків сімейного типу та 168 прийомних сімей, в яких виховується 380 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім того, слід зазначити, що протягом січня 2012 року на Луганщині усиновлено 16 дітей, з них 14 – громадянами України.

 

версія для друку