українська російська англійська
На Луганщині створено 16-й дитячий будинок сімейного типу
14.02.2012 | 10:51
Луганська ОДА

На Луганщині продовжує збільшуватися  кількість дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

На початок року в області функціонувало 15 дитячих будинків сімейного типу, з яких чотири булі створені у 2011 році.

Сім’я Целухіних з Рубіжного, маючи двох рідних дітей, у 2011 році створила прийомну сім’ю та взяла на виховання трьох дітей, позбавлених батьківського піклування – двох хлопчиків (братів) та дівчинку (їх рідну сестру). Прийомні батьки забезпечили належні умови для утримання та виховання прийомних дітей, їх  повноцінного розвиватку.

Набувши досвід виховання дітей, позбавлених батьківського піклування, на початку 2012 року родина Целухіних виявила бажання створити на базі своєї родини дитячий будинок сімейного типу. Виконавчий комітет Рубіжанської міської ради підтримав цю ініціативу.

Відтепер на Луганщині функціонує 16 дитячих будинків сімейного типу та 168 прийомних сімей, в яких виховується 380 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім того, протягом січня 2012 року на Луганщині усиновлено 16 дітей, з них 14 – громадянами України.

 

версія для друку