українська російська англійська
На Волині комп'ютеризують усі сільські школи
14.02.2012 | 11:06
Волинська ОДА

Серед основних завдань освітян Волині на наступний рік – комп’ютеризація всіх сільських шкіл. На цьому наголошувалося на засіданні колегії управління освіти і науки облдержадміністрації за участю голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука, де обговорено підсумки роботи у 2011 році та окреслено завдання на поточний. 

Як зазначалось, у минулому році на Волині відкрито та відновлено роботу 4-ох ДНЗ, створено 2 нових НВК «Загальноосвітня школа-дитячий садок», введено в дію після реконструкції та капітального ремонту приміщення 6-ти дошкільних навчальних закладів. Розгорнуто діяльність 20 додаткових груп, що дало змогу створити 500 додаткових місць.

Упродовж року регулярно здійснювалось підвезення учнів та педагогічних працівників до місць навчання, роботи та додому. Зокрема, з 2003 по 2011 роки в області придбано 117 автобусів. У минулому році придбали шість нових автобусів.

У рамках комплексної програми забезпечення навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання на 2004-2011 роки обладнано 81 кабінет, з яких: 32 профілю інформатизації, 14 – фізики, 19 – математики, 7 – біології, 8 – хімії, 1 кабінет географії. У школах області в навчальних кабінетах розміщено 6008 ПК.

Наголошувалось, що рівень  активного користувача та експерта інформаційно-комунікаційними технологіями володіють 37,8% вчителів. «Активізовуємо роботу з комп’ютеризації сільських шкіл. Для підвищення кваліфікації вчителів організуємо навчання. Для цього є необхідні ресурси та можливості. Спрямовуємо кошти в дітей, адже це – найнадійніший спосіб інвестування», - наголосив Борис Клімчук.

У контексті  обговорення підсумків діяльності закладів освіти у 2011 році голова облдержадміністрації подякував освітянам за впровадження в навчальних закладах заходів енергозбереження та наголосив на необхідності проведення енергоаудиту  в школах та садочках.

 

версія для друку