українська російська англійська
Держспоживаінспекція: в минулому році споживачам повернуто 7,8 млн. грн.
14.02.2012 | 11:29
Прес-служба Державної інспекції з питань захисту прав споживачів

У минулому році споживачам повернуто 7,8 млнрн. Про це повідомив Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов, відповідаючи на запитання телеканалу «Тоніс»

При цьому Сергій Орєхов зазначив, що у 80 відсотках звернень Держспоживінспекція вирішила питання на користь споживачів.

«Але особлива увага зосереджена на невирішених на користь споживачів скаргах, - наголосив Сергій Орєхов. – В першу чергу нас турбує питання реалізації товарів на відстані, зокрема через телемагазини, інтернет. Для нас у цьому випадку проблема полягає в пошуку недобросовісного продавця».

Водночас Сергій Орєхов акцентував увагу на тому, що наявними силами й з урахуванням відповідних можливостей та повноважень – це практично неможливо.

«Необхідно терміново удосконалювати законодавство, - наголосив голова Держспоживінспекції, повідомивши, що такі законопроекти вже напрацьовані. Зокрема, одним з них передбачено, що продавці, які реалізують товар, зобов’язані мати реальний , а не віртуальний офіс.

До найбільш проблемних, за словами Сергія Орєхова, належать питання якості взуття, побутової техніки, послуг ЖКГ, споживчих кредитів та дистанційної торгівлі

версія для друку