українська російська англійська
Делегація ЗСУ визначить пріоритетні напрямки співпраці під час візиту до КНР
14.02.2012 | 14:35
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОБОРОНИ

14 лютого розпочався візит української військової делегації до Китайської Народної Республіки.

До складу делегації входять заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Григорій Саковський, командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України адмірал Віктор Максимов, офіцери Генерального штабу ЗС України та ВМС ЗС України.

Метою заходу є розвиток стратегічного партнерства з Китайською Народною Республікою, продовження діалогу між керівництвом генеральних штабів, військово-морських сил країн, вивчення досвіду реформування та розвитку Народно-визвольної армії Китаю, а також визначення пріоритетних напрямків та ефективних форм двостороннього військового співробітництва на перспективу.

Як планується, під час візиту члени української військової делегації зустрінуться з начальником Генерального штабу Народно-визвольної армії Китаю та його заступниками, командувачем Військово-морських сил Народно-визвольної армії Китаю, відвідають Головний штаб ВМС Народно-визвольної армії Китаю, військове училище та низку військових частин. Делегація ЗС України також побуває у штабі Північного флоту ВМС Народно-визвольної армії Китаю, у військово-морській базі “Циндао”, де, зокрема, відвідає один з кораблів флоту. 

Візит, який відбувається відповідно до Плану заходів військового співробітництва Збройних Сил України на 2012 рік та за результатами домовленостей, досягнутих під час офіційного візиту в Україну начальника Генерального штабу Народно-визвольної армії Китаю у серпні 2011 року, завершиться 18 лютого.

 

версія для друку