українська російська англійська
Торік на соціальну підтримку жителів Рівненщини спрямували з бюджету більше мільярда гривень
14.02.2012 | 16:32
Рівненська ОДА

Минулого року область отримала 1 мільярд і майже 65 мільйонів гривень на виплату державної допомоги сім’ям із дітьми, малозабезпеченим родинам, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової допомоги дітям. Всі гарантовані кошти впродовж року краяни отримували без затримок. Цьогорічна сума асигнувань із держказни для пільгових категорій також перевищує мільярд гривень, зауважила заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Сад. Так, у січні вже виплатили 95 мільйонів 700 тисяч гривень державної допомоги сім’ям із дітьми, малозабезпеченим родинам, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової допомоги дітям.

Водночас торік 34200 сімей області скористалися правом на субсидію, зазначила Світлана Сад. За її словами, жителям області відшкодували з держбюджету 43 мільйони гривень на оплату житлово-комунальних послуг, а також на придбання скрапленого газу та твердого палива. Загалом у 2011 році люди отримали пільги і субсидії на майже 196 мільйонів гривень, а на цей рік для малозабезпечених краян в держказні зарезервували 242 мільйони гривень.

Нині в області проживає майже 560 тисяч пільговиків. Тож державні допомоги, компенсації, виплати з урахуванням підвищених соціальних стандартів отримує кожен другий житель Рівненщини, резюмувала Світлана Сад.

 

 

версія для друку