українська російська англійська
На Хмельниччині цьогоріч 37 бібліотек відкриють інтернет-центри
15.02.2012 | 08:56
Хмельницька ОДА

Днями у Національному інформаційному агентстві «Укрінформ» було офіційно оголошено переможців третього раунду конкурсу в рамках програми «Бібліоміст» «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету ІІІ», який проводився на основі відкритого конкурсу України.

Від Хмельниччини на конкурс було подано 11 заявок. Переможцями стали 8 централізованих бібліотечних систем (37 бібліотек) . Це один з найкращих показників серед областей України. Переможці, а це бібліотеки КамянецьПодільського, Волочиського, Ізяславського, Теофіпольського, Ярмолинецького, Старокостянтинівського районів, міст КамянцяПодільського та Нетішина отримають комп'ютерне обладнання до осені 2012 року та відкриють інтернет-центри.

На сьогодні в області 84 публічних бібліотеки мають доступ до Інтернету, з них 42 бібліотеки обладнано за рахунок співпраці програми «Бібліоміст» з місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Найближчим часом до них приєднається ще 37 установ, у тому числі 20 сільських.

 

 

версія для друку