українська російська англійська
Німеччина пропонує провести в Україні Європейський правовий конгрес
15.02.2012 | 09:03
Прес-служба Міністерства юстиції

Німеччина пропонує провести в Україні наступний Європейський правовий конгрес, який має відбутися у 2013 році. Про це повідомив член Німецького Бундестагу, голова Комітету з питань правової політики Зігфрід Каупер у ході зустрічі з Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем, яка відбулася 14 лютого в українському Мін‘юсті.

Зокрема, за словами німецького парламентаря, Німеччина, як країна, яка приймає у себе  Європейський правовий конгрес у 2012 році, виступає за проведення наступного конгресу в Україні.

На думку Зігфріда Каупера, цей захід, який не має політичної складової, дозволить обговорити на професійному рівні, а також узгодити правові позиції України та країн Євросоюзу з метою спільного реагування на загрози та виклики, які виникають у сучасному європейському просторі.

У цьому контексті представник німецького Бундестагу прокоментував процес, що триває в Україні з ухвалення нового Кримінально-процесуального кодексу.

Зігфрід Каупер наголосив, що текст нового кодексу, який вже ухвалений у першому читанні українським парламентом, слід оцінювати як «дуже позитивний крок». За словами німецького парламентаря, проект у нинішній редакції є «дуже хорошою основою для дискусії перед другим читанням».

При цьому,  представник німецького Бундестагу заявив про готовність Німеччини вести правовий діалог з Україною щодо зближення українського законодавства та країн Євросоюзу як в питаннях удосконалення кримінального процесу, так і в інших правових сферах.

«Я впевнений, що ви знаходитеся на правильному шляху», - зазначив німецький парламентар.

У цьому контексті в ході зустріч було наголошено, що Німеччина залишається одним із головних стратегічних партнерів України. Зокрема, за словами Міністра юстиції України  Олександра Лавриновича, за всі роки незалежності України саме з Німеччиною склалися найбільш тісні та плідні контакти у сфері правового співробітництва.

За словами українського Міністра, наша країна вітатиме ініціативу з проведення у 2013 році в Україні Європейського правового конгресу.

версія для друку