українська російська англійська
Микола Азаров представив Раїсу Богатирьову на посаді Віце-прем'єр-міністра - Міністра охорони здоров'я
15.02.2012 | 11:15
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров представив Віце-прем’єр-міністра, Міністра охорони здоров’я Раїсу Богатирьову колективу міністерства.

Він зазначив, що основне завдання, яке ставить перед новим Міністром Президент і Уряд - це проведення перетворень медичної галузі таким чином, щоб це сприяло, насамперед, покращенню якості надання медичних послуг, збільшенню тривалості життя, зменшенню рівня смертності тощо. «Завдання перед новим Міністром стоїть досить складне, тому їй необхідно докласти максимум зусиль, щоб вивести галузь на якісно новий рівень», - зазначив Микола Азаров.

Глава Уряду підкреслив, що робота Раїси Богатирьової ускладнюється тим, що вона працюватиме не тільки як Міністр охорони здоров’я, але і як Віце-прем’єр-міністр з гуманітарних питань: «Таким чином, її увага буде зосереджена не тільки на медичній галузі, але і на гуманітарних сферах діяльності. Але оскільки вона Міністр профільний, то основне завдання буде зосереджено, безумовно, в галузі медицини».

За словами Миколи Азарова, Раїсі Богатирьовій у своїй роботі необхідно врахувати недоліки попереднього керівництва і перейняти той позитивний досвід, що напрацьований у Міністерстві за останній період: «Ми не маємо права на помилки. Кожен крок повинен бути скерований на результат, на позитивний результат». При цьому він підкреслив, що не повинні траплятися такі випадки, коли лікарні закрили, але не подумали, що людям нікуди звернутися за медичною допомогою, або як влаштувати медперсонал. Також, за словами Миколи Азарова, не повинна повторюватися ситуація з вакцинацією, оскільки подібні випадки викликають недовіру і незадоволення людей.

Прем’єр-міністр зазначив, що всі кроки повинні бути продуманими, а рішення своєчасними. «Уряд виділяв всі можливі ресурси на реформу медичної галузі. Ми завжди готові піти назустріч у вирішенні тих питань, які у нас є на місцях, незважаючи на складну фінансову ситуацію. Але кошти треба грамотно використовувати», - наголосив він, додавши, що Раїса Богатирьова є досвідченим фахівцем у галузі охорони здоров’я. «Вона кваліфікований, професійний лікар, політик, державний діяч. Вона пройшла велику школу у нашій державі, займала найвідповідальніші посади, які є в Україні», - заявив Микола Азаров і додав, що на неї покладають великі надії як Президент, так і Уряд. «Велика надія Президента і Уряду: ця галузь стане провідною в Україні», - сказав він.

Разом з тим Прем’єр-міністр подякував за роботу на посаді Міністра охорони здоров’я Олександру Аніщенку. Глава Уряду зазначив, що Олександр Аніщенко доклав максимум зусиль для виконання поставлених перед ним завдань.

 

версія для друку