українська російська англійська
На завершення модернізації школи на Волині витрачено майже 5 млн.грн.
15.02.2012 | 13:48
Волинська ОДА

У смт Шацьк на Волині триває модернізація загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, у якій навчається 519 дітей. Реконструкції та розширення цей заклад потребував вже давно, адже середня наповнюваність класів становить 24 школяра. У 2011 році було прийнято рішення її модернізувати. За цей час повністю відремонтовано фасад та дах навчального закладу, а також добудовано два нових крила, де розміщено три навчальні кабінети та спортивну залу. Для цього з державного бюджету виділено 4,9 млн. грн. Будівельні роботи наразі не завершені: до першого вересня поточного року в школі ще зроблять оздоблювальні роботи, збудують водопровід та каналізацію, а також встановлять пожежні гідранти. Оцінити  якість зроблених робіт 15 лютого приїхав голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук. 

Тим часом, в Шацьку виникла нова потреба будівництва. Тепер це стосується початкової школи, яка не вміщує усіх школярів, тому наймолодші дітлахи навчаються в приміщені дитячого садочка.

Голова Волинської ОДА Борис Клімчук пообіцяв всебічну допомогу, якщо місцеве керівництво розробить проект майбутньої школи.

 

версія для друку