українська російська англійська
Cтартував новий проект ЄС з підвищення безпеки польотів
15.02.2012 | 14:16
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Європейський Союз розпочав реалізацію проекту технічної допомоги ТРАСЕКА-ІІ, на фінансування якої заплановано виділити майже 5 мільйонів євро.

ТРАСЕКА-ІІ за назвою «Проект з підвищення безпеки польотів, авіаційної безпеки і навколишнього середовища» – регіональний міждержавний проект, що фінансується Євросоюзом для розвитку транспортного коридору з Європи через Чорне море, Кавказ, Каспійське море з виходом на країни Центральної Азії.

Цей проект розпочався відразу після закінчення попереднього – ТРАСЕКА-І, ефективність якого констатують фахівці. Проведені проектом ТРАСЕКА-І чисельні цільові технічні і мовні курси дозволили 97 українським спеціалістам у галузі цивільної авіації підвищити свою кваліфікацію і рівень знань про вимоги законодавства Євросоюзу у сферах льотної придатності, безпечної експлуатації авіатехніки, видачі свідоцтв авіаційному персоналу, авіаційної безпеки й охорони навколишнього середовища.

За оцінкою фахівців Міністерства, проект ТРАСЕКА-ІІ матиме позитивний вплив на подальше вдосконалення системи нагляду і контролю за безпекою авіації. Також у рамках проекту буде приділено належну увагу питанням організації повітряного руху, економічного регулювання доступу на ринок авіаційних перевезень та прав пасажирів авіаційного транспорту.

Проект розраховано на три роки.

Окрім України, допомогу від Євросоюзу отримують Вірменія, Азербайджан, Грузія, Казахстан, Молдова, Таджикистан, Киргизстан та Узбекистан.

 

версія для друку