українська російська англійська
У Донецькому регіоні створено Агентство інвестиційного розвитку
15.02.2012 | 14:32
Донецька ОДА

Донецька область - це регіон, добре відомий у світі як великий індустріальний центр, орієнтований на залучення інвестицій і освоєння високотехнологічних виробництв. За темпами зростання обсягів прямих іноземних інвестицій область посідає 10-12 місце в Україні.

Для активізації інвестиційної діяльності, формування позитивного іміджу регіону в Донецькій області створено Агентство інвестиційного розвитку. На сьогоднішній день проходить процедура реєстрації, а також вирішуються організаційні питання, пов'язані з матеріально-технічним забезпеченням і початком діяльності підприємства.

Основний напрямок діяльності цього агентства - створення більш сприятливих умов для іноземного та вітчизняного капіталу, готового інвестувати в регіональні бізнес-проекти.

Основні завдання агентства:

Підготовка для інвесторів сертифікованих проектів "під ключ";

• Робоче супровід інвестиційних проектів в процесі їх реалізації, в тому числі і проектів державно-приватного партнерства;

• Допомога інвесторам у вирішенні всіх необхідних адміністративних і юридичних питань, підготовка пропозицій щодо визначення територіальних, галузевих пріоритетів інвестиційного розвитку.

Початок роботи Агентства заплановано на II квартал 2012 року

 

версія для друку