українська російська англійська
Відкрито ХV ювілейну Міжнародну виставку навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні - 2012"
15.02.2012 | 16:08
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

15 лютого 2012 року в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» урочисто відкрито ХV ювілейну Міжнародну виставку навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2012».

У церемонії відкриття виставки взяли участь Голова Комітету Верховної ради України з питань науки і освіти Максим Луцький, Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, Перший віце-президент Київської торгово-промислової палати Людмила Сізіфова, Президент виставкової компанії «Карше» Олександр Карпов, Президент групи компаній «Адамант», віце-президент Українського союзу промисловців та підприємців Іван Пєтухов, викладач Київської духовної академії і семінарії Отець Сильвестр, директор Національного еколого-натуралістичного центру, директор конкурсу «Інтел-еко» в Україні Володимир Вербицький, директор компанії «Інтел в Україні» Володимир Шаров, ректор Національного університету харчових технологій Сергій Іванов.

З вітальним словом до присутніх звернувся Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Максим Луцький. Він привітав присутніх з відкриттям виставки і подякував гостям, учасникам та організаторам: «Сьогодні значна увага приділяється освіті. Упродовж останніх двох років спільними зусиллями проведено надзвичайно багато реформ. Зараз ми закінчуємо роботу над новою редакцією проекту Закону України «Про вищу освіту». Сподіваюсь, що найближчим часом він розглядатиметься Верховною Радою України».

Максим Луцький побажав присутнім плідної роботи та укладання нових угод про співпрацю. «Ми і надалі будемо рухатися у напрямі позитивних реформ на благо нашої держави», - зазначив він.

Від імені Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника учасників заходу привітав Перший заступник Міністра Євген Суліма. Зокрема, він наголосив на якості підготовки фахівців у навчальних закладах: «Вважаємо, що спільні кроки для реформування освіти спрямовані на її покрашення. Про це свідчать результати. Сьогодні випускники наших навчальних закладів конкурують на ринку праці не лише в Україні, а й за її межами. Сьогодні науковці, які отримують звання кандидатів наук, старших наукових співробітників, мають можливість працювати і в лабораторіях наукових установ інших держав. Якість підготовки фахівців в Україні відповідає всім світовим стандартам». Він побажав освітянам, учасникам виставки нових творчих надбань, плідної праці та успішного використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі.

Упродовж трьох днів у рамках виставки будуть представлені понад 500 найкращих навчальних закладів з 25 регіонів України, обласні та міські управління освіти, заклади післядипломної педагогічної освіти, науково-методичні центри, інноваційні педагогічні технології, міжнародні і наукові установи, підприємства, комерційні структури та видавництва, які діють в системі освіти, професійна преса.

Зокрема, проводитимуться VI виставка-презентація «Освіта України «Інноваційні технології навчання», Конкурс наукових робіт, відбудеться оголошення переможців Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт «Веб-сайт – обличчя успіху», презентація досягнень навчальних закладів, інноваційних розробок, семінари, круглі столи, обговорення актуальних проблем навчально-виховного процесу.

Виставка «Сучасна освіта в Україні – 2012» представить насичену конкурсну програму для учасників та обдарованої молоді: Дванадцятий національний конкурс малюнку, П’ятий національний конкурс архітектурних проектів, Другий національний конкурс молодих композиторів імені Івана Карабиця, Другий національний конкурс «Первоцвіт». Переможці конкурсів будуть нагороджені річними стипендіями та цінними призами.

 

версія для друку