українська російська англійська
Дмитро Табачник: Новації у професійно-технічній освіті сприятимуть підвищенню престижності робітничих професій
15.02.2012 | 17:46
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник 15 лютого провів у Будинку Уряду брифінг на тему: «Новації професійно-технічній освіті».

Міністр поінформував присутніх про те, що в Україні здійснюють освітню діяльність 991 професійно-технічний навчальний заклад, що знаходиться у сфері  МОНмолодьспорту із загальним контингентом учнів, слухачів понад 406 тисяч осіб.

Дмитро Табачник зазначив, що однією з новацій є те, що вперше за роки незалежності професійно-технічна освіта отримала затверджену нинішнім Урядом Державну цільову програму розвитку професійно-технічної освіти на 2011–2015 роки (постанова Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 495), обсяг фінансування якої понад 3,5 млрд. гривень.

«Є всі підстави зазначити, що виконання Програми забезпечить: створення системи якості професійно-технічної освіти; модернізацію фінансового забезпечення та управління професійно-технічною освітою; підвищення престижності робітничих професій; удосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів шляхом їх укрупнення», - сказав Міністр.

 

версія для друку