українська російська англійська
Доходи київського бюджету збільшаться на понад півмільярда гривень
16.02.2012 | 09:46
Київська МДА

Доходи міського бюджету будуть збільшені на 538,3 млн. грн. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко. За його словами, така пропозиція винесена на сесію Київради.

Так, найбільше додаткових надходжень – 443,5 млн. грн. – планується отримати за рахунок переукладання договорів оренди на земельні ділянки.

«Це ті договори, за якими ставки нижче рівня, встановленого Податковим кодексом України. За кодексом, ця ставка становить 3-12% залежно від призначення, у міста ж досі є ділянки, де землекористувачі сплачують 1% від оціночної вартості землі. У першу чергу будуть переукладені договори, за якими закінчується термін дії. Крім того, надходження збільшуються за рахунок застосування підвищених коефіцієнтів на земельні ділянки, розташовані на територіях, які мають історико-культурне значення», – пояснив Руслан Крамаренко.

Також, пропонується збільшити доходи спеціального фонду бюджету за рахунок збільшення на 90,2 млн. грн. надходжень коштів від пайової участі власників тимчасових споруд та збільшення власних надходжень бюджетних установ в обсязі 4,6 млн. грн.

 

версія для друку