українська російська англійська
На Херсонщині побудують завод з виробництва високоякісної гофрокартонної продукції
16.02.2012 | 10:31
Херсонська ОДА

Вчора  під час  засідання робочої групи з розгляду питань щодо впровадження інвестиційного проекту з будівництва заводу по виробництву високоякісної гофрокартонної продукції у м.Цюрупинську Херсонської області, яку провів заступник голови обласної державної адміністрації  Анатолій Хоменко, обговорили   питання  впровадження інвестиційного проекту компанії „Дунапак-Україна”.

Як   зазначив  заступник голови обласної державної адміністрації, для Херсонщини впровадження інвестиційного проекту компанії  з будівництва заводу з виробництва високоякісної гофрокартонної продукції потужністю 120 млн. квадратних метрів в рік в Цюрупинську є надзвичайно актуальним, оскільки в області щороку збільшуються обсяги виробництва сільськогосподарської продукції, що вимагає розвитку галузі зберігання та переробки.

Загальний запланований обсяг інвестицій складає 320 млн. грн., на сьогодні інвестором освоєно понад 170 млн. грн. А  відкриття об’єкту заплановано у четвертому кварталі поточного року. Передбачається створення близько 200 робочих місць для жителів регіону.

Під час наради   були заслухані  інформації представників інвестора та керівників органів державної влади щодо оптимізації роботи з впровадження в регіоні цього інвестиційного проекту. Зокрема мова йшла  про оформлення у власність земельної ділянки площею 0,6 га, прилеглої до заводу, де передбачається розмістити майданчик для стоянки великовагових автомобілів  та ввезення та оформлення обладнання для ТОВ „Дунапак-Україна”.

«Робота з  інвесторами  є одним  з пріоритетних напрямів  роботи  обласної державної адміністрації, таке завдання ставить нам  Президент  України  та   безпосередньо голова обласної державної адміністрації   Микола Костяк. Тому прошу всіх присутніх керівників органів державної влади залучити максимальні зусилля для успішної реалізації цього важливого для Херсонщини проекту», -  зауважив  Анатолій Хоменко  наприкінці  наради.

 

 

версія для друку