українська російська англійська
КМДА: На виконання міських програм буде спрямовано понад 500 млн. грн. додаткових коштів
16.02.2012 | 11:32
Київська МДА

На сесію Київради винесено питання розподілу додаткових коштів на реалізацію міських цільових програм. Так, головні розпорядники коштів отримають додатково понад 500 млн. грн. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

«Найбільше коштів піде на посилення соціального захисту окремих категорій малозахищених киян. Головне управління праці та соціального захисту населення КМДА додатково отримає 398,95 млн. грн. на реалізацію програми «Турбота. Назустріч киянам», а районні адміністрації 19,7 млн. грн. – на програму «Соціальне партнерство».

Крім того, головне управління освіти і науки отримає 4,3 млн. грн. на харчування дітей у професійно-технічних навчальних закладах, ГУ у справах сім’ї, молоді та спорту – 500 тис. грн. для представлення Києва на змаганнях різного рівня жіночою баскетбольною командою «Динамо», Службу у справах дітей КМДА профінансують додатково на 350 тис. грн., а Святошинську райдержадміністрацію – на 670 тис грн. (на реалізацію пілотного проекту з підтримки громадського формування з охорони порядку). Також 31,7 млн. грн. буде виділено на виконання міських цільових програм, пов’язаних із запровадженням електронного уряду та забезпеченням належного рівня інформаційної безпеки у столиці», – зазначив Руслан Крамаренко.

Крім того, 12,2 млн. грн. передбачено структурним підрозділам та районним адміністраціям на погашення кредиторської заборгованості; 1,6 млн. грн. на забезпечення роботи Міського дозвільного центру у зв’язку зі збільшенням на 20 осіб штату державних адміністраторів. Головне управління комунальної власності отримає 2,3 млн. грн. для забезпечення діяльності та виконання Програми приватизації. Для здійснення земельної реформи у столиці головному управлінню земельних ресурсів виділено 5 млн. грн.

версія для друку