українська російська англійська
На Волині за рік майже в чотири рази скоротилась кількість підприємств з низькою зарплатнею
16.02.2012 | 11:57
Волинська ОДА

У 2011 році на Волині було створено 21790 робочих місць. Про це повідомив заступник голови Волинської облдержадміністрації Едуард Стоєв на засіданні обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників зросла у порівнянні з відповідним періодом 2010-го на 17,9% і становила 1994 гривні, додав чиновник.

«У минулому році добре організована робота щодо ліквідації боргів із виплати зарплати та її легалізації на економічно активних підприємствах дала позитивні результати. На початку 2011 року в області налічувалось 177 підприємств, де рівень зарплат був низьким. Нині ж таких -  48 і ними займаються правоохоронні органи», - зазначив Едуард Стоєв.

Обговорюючи основні тенденції економічного розвитку області на 2012 рік, заступник голови облдержадміністрації наголосив, що у пріоритетах влади – забезпечити господарський комплекс області, внутрішніх та зовнішніх інвесторів такими можливостями, які дадуть їм змогу зреалізувати інвестиційні проекти, створити високооплачувані робочі місця, отримати доходи та достатньо наповнити бюджет. Тим більш, як відмітив заступник голови облдержадміністрації, сьогодні в державі діє спрощена система оподаткування, яка дає можливість вести бізнес легше.

Едуард Стоєв доручив профільним керівникам дослідити ринок затребуваних роботодавцями професій, особливо на провідних підприємствах області.  «Влада продовжує активно працювати аби волиняни  були забезпечені роботою, гідною заробітної платою та її офіційною виплатою», - резюмував заступник голови Волинської облдержадміністрації.

 

версія для друку